• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
dataDziś jest: Sobota 21 maja 2022,
imieniny: Wiktora i Tymoteusza

Wielki sportowy sukces Mai Cylwik

data 18-06-2012 • Aktualności

      W dniach 8 – 10 czerwca 2012 r. w miejscowości  Bled, położonej w północno – zachodniej Słowenii, odbyły się Mistrzostwa Europy juniorów w wioślarstwie. Polska ekipa wywalczyła na tych zawodach 4 medale – 2 srebrne i 2 brązowe. Nasza rodowita mieszkanka - Maja Cylwik wraz z Olgą Michałkiewicz zajęły 2 miejsce w dwójce bez sterniczki.

więcej »

III INTEGRACYJNY DZIEŃ DZIECKA SICKO 2012

data 15-06-2012 • Aktualności

     W minioną sobotę odbył się w Sicku III Integracyjny Dzień Dziecka, należałoby dodać „Międzynarodowy Dzień Dziecka” i nie byłoby to przesadą czy też nazwą z poprzedniej epoki, gdyż rzeczywiście Sicko gościło dzieci z Białorusi. Przyjechały do Sicka za sprawą ks. kan. Sławomira Kokorzyckiego z Korytowa, gdzie przebywają z wizytą.  Wspólnie bawiły się również dzieci z Rajska i Żeliszewa.

więcej »

KAPITAŁ NA ROZWÓJ FIRMY - ŁATWIEJ NIŻ MYŚLISZ!

data 13-06-2012 • Aktualności

KAPITAŁ NA ROZWÓJ FIRMY – ŁATWIEJ NIŻ MYŚLISZ!
Chcecie Państwo rozwijać lub inwestować w swoją firmę? Potrzebujecie źródła finansowania działalności?
W ramach projektu udzielimy BEZPŁATNEJ POMOCY w pozyskaniu środków na sfinansowanie działalności i/lub inwestycje!
1. Kilka słów o projekcie
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Innowacyjność przez inwestycje”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Jeśli jesteście Państwo właścicielami lub pracownikami Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) albo jesteście osobami samozatrudnionymi na terenie województwa zachodniopomorskiego i prowadzicie działalność z następujących branż: przemysł drzewno-meblarski, logistyczno-spedycyjny, sektor turystyczny, obsługa portów, spożywczy i przetwórstwo, ICT, energetyka odnawialna, branża budowlano – montażowa, przemysł chemiczny i chcielibyście rozwijać lub inwestować w swoją firmę, ale nie wiecie jak i skąd pozyskać kapitał to JEST TO PROJEKT WŁAŚNIE DLA WAS!

więcej »

XIII REGIONALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ im. K. HOŁUBA

data 06-06-2012 • Aktualności

     W dniu 31 maja 2012r. na dwóch obiektach sportowych w Reczu i Sokolińcu odbył się XIII Regionalny Turniej Piłki Nożnej im. K. Hołuba. W tegorocznym turnieju startowało 6 drużyn z Gimnazjów powiatu choszczeńskiego i stargardzkiego. Drużyny były rozlosowane na 2 grupy:

I  grupa: Sokoliniec - Gimnazjum Krzęcin, Dobrzany, Choszczno

II grupa: Recz – Gimnazjum Recz, Suchań, Bierzwnik

więcej »

MINI EURO 2012 w RECZU

data 06-06-2012 • Aktualności

W dniu 25 maja na naszym Orliku odbyły się Mistrzostwa Europy w  piłce nożnej – MINI EURO 2012 – Recz.

      Do rywalizacji stanieli najmłodsi zawodnicy i zawodniczki z klas II i III z naszej rodzimej podstawówki. Mecze zapowiadały się ciekawie i tak też było. Było dużo walki, radości  no i pięknej gry. Najlepszą reprezentacją narodową,  która mogła radować się z Pucharu Mistrzostw Europy okazała się ANGLIA (III B), która nie dała żadnych szans pozostałym ekipą. Wicemistrzami  Europy została POLSKA (III A) , która w historycznym meczu pokonała drużynę NIEMIEC (II A)  4-1. Obrońcy Tytułu HISZPANIA (II B) sensacyjnie przegrała wszystkie mecze.

więcej »

Informacja dla niepełnosprawnych
BIP Ostrzeżenia eBOI elektroniczny samorząd Mapa gminy

data Kalendarz imprez

  Maj 2022 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Galeria fotografii nasz kanał TV Zamówienia, przetargi, zapytania ofertowe Narodowy Spis Powszechny Noc Poetów Ukraina
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia