• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
dataDziś jest: Piątek 19 lipca 2024,
imieniny: Wincentego i Wodzisława

« strona główna

data Pierwszy tydzień ferii już za nami

data 23-01-2015 • Aktualności

Zajęcia plastyczne, muzyczne i sportowe, seanse „Poranka z bajkami”, a także spektakl teatralny czy wspólne gry komputerowe to propozycje Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Reczu na  ciekawe spędzenie ferii zimowych.

Codziennie podczas warsztatów plastycznych powstaje makieta dawnego Recza. Uczestnicy warsztatów wykonują pojedyncze elementy – zabytki, ulice, domy, które zostaną złożone w całość, tworząc makietę części naszego miasta. Zapraszamy wszystkich chętnych do pracy nad makietą. 

Odbywają się również zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży oraz nauka gry na instrumentach dętych. Zapraszamy do udziału wszystkich młodych – zdolnych mieszkańców Recza.

Nie brakuje również emocji sportowych. W poniedziałek królował tenis stołowy. Wtorek i środa minęły na zajęciach z Brazylijskiego JIU – JITSU.  W czwartek odbył się Turniej Szachowy, a w piątek Turniej Integracyjny dla dziewcząt i chłopców w piłce halowej.

W czwartek odbył się również spektakl teatralny w wykonaniu grupy teatralnej „ART.-RE” z Krakowa pt. „Smok Wawelski”.
Równie interesująco zapowiada się drugi tydzień zimowych ferii w Reczu. MGOKiS zaprasza na TURNIEJ GRY KOMPUTEROWEJ FIFA 14 dla dzieci i młodzieży oraz na wszystkie pozostałe zajęcia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć.

 

(I.R.)

Informacja dla niepełnosprawnych
BIP Ostrzeżenia eBOI elektroniczny samorząd Mapa gminy

data Kalendarz imprez

  Lipiec 2024 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Galeria fotografii nasz kanał TV Zamówienia, przetargi, zapytania ofertowe Narodowy Spis Powszechny Noc Poetów Ukraina Czyste Powietrze Projekty
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia