• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
dataDziś jest: Wtorek 27 października 2020,
imieniny: Sabiny i Iwony

« strona główna

data Konkurs pn. "Zagrożenia w środowisku wiejskim" współorganizowany z Państwową Inspekcją Pracy w Szczecinie

data 23-09-2011 • Aktualności

        Konkurs został rozstrzygnięty 7 września 2011 roku przez komisję konkursową,  powołaną Zarządzeniem Burmistrza w składzie: Mariusz Uziębło – pracownik Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie, Dorota Miśkiewicz – pracownik Urzędu Miejskiego w Reczu, Milena Szysz – pracownik Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Reczu.

      Celem konkursu było poznanie przez dzieci istniejących zagrożeń w środowisku wiejskim oraz promowanie bezpiecznych form spędzania wolnego czasu. Konkurs był skierowany do świetlic wiejskich z terenu gminy Recz. W konkursie wzięło udział 6 działających świetlic, które wykonały prace plastyczne w postaci makiet.

      Komisja konkursowa oceniając prace, brała pod uwagę trafność tematu prac, ilość przedstawionych zagrożeń, nakład pracy oraz pomysłowość. Organizatorzy w konkursie przewidzieli nagrody rzeczowe, które będą wręczane podczas obrad sesji Rady Miejskiej w dniu 28.09.2011r.:

 

- I miejsce zdobyła świetlica z Sicka,

- II miejsce zdobyły świetlice z Nętkowa i Rybak,

- III miejsce zdobyła świetlica z Suliborka,

- IV miejsce wyróżnienie za udział zdobyła świetlica z Sokolińca,

- V miejsce wyróżnienie za udział zdobyła świetlica z Suliborza.

    

       Składam serdeczne podziękowania dla osób, które podjęły się wykonania tak pięknych makiet o tematyce zagrożeń na terenach wiejskich. Jednocześnie gratuluję zwycięzcom. Dwie makiety z Nętkowa i Rybak (z Sicka była za duża gabarytowo więc nie była na wystawie) były wystawione w dniu 11 września 2011r. na stoisku Państwowej Inspekcji Pracy ze Szczecina podczas Wojewódzkich Dożynek w Barzkowicach.

 

GALERIA - KLIKNIJ BY OTWORZYĆ

 

Józef Romanowski

  Burmistrz Recza 

Informacja dla niepełnosprawnych
BIP Ostrzeżenia eBOI elektroniczny samorząd Mapa gminy

data Kalendarz imprez

  Październik 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Galeria fotografii nasz kanał TV
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia