• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
dataDziś jest: Piątek 29 września 2023,
imieniny: Michała i Michaliny

Związek Gmin Dolnej Odry informuje

data 14-08-2013 • Aktualności

Związek Gmin Dolnej Odry zwraca się z prośbą do Mieszkańców zamieszkujących w zabudowie jednorodzinnej, którzy nie otrzymali jeszcze odpowiednich firmowych worków na odpady selektywnie zebrane (szkło, papier, tworzywa sztuczne-plastik), o zbieranie tych odpadów do własnych worków i wystawianie ich w dniu wywozu odpadów segregowanych, zgodnie z harmonogramem. Firma odbierająca odpady zapewnia, że odbierze odpady segregowane w workach innych, niż rozdawane przez nią (o ile oczywiście znajdą się tam surowce wtórne). Postawione worki własne, będą dla Firmy dodatkowym sygnałem, że w posesji deklarowano segregację, a nie otrzymano jeszcze odpowiednich worków. W miejsce zabranych worków własnych, firma pozostawi komplet worków firmowych.

Biuro Związku Gmin Dolnej Odry

więcej »

Projekt ,,Skuteczny samorząd-usprawnienie działania 10 gmin z terenu województwa zachodniopomorskiego"

data 09-08-2013 • Aktualności

W dniu 5.08.2013r. delegacja z Recza p. Józef Romanowski Burmistrz Recza, p. Adam Zarzecki Dyrektor MGOKiS oraz p. Małgorzata Misiek stażystka z Urzędu Miejskiego uczestniczyła w konferencji podsumowującej projekt współfinansowany ze środków UE w ramach EFS. Realizacja projektu trwała przez 2,5 roku. Liderem projektu był Instytut Rozwoju Regionalnego ze Szczecina przy współudziale 10 gmin.

więcej »

Konkurs fotograficzny - "Powiat choszczeński w obiektywie"

data 09-08-2013 • Aktualności

Starostwo Powiatowe w Choszcznie ogłasza konkurs fotograficzny pn.„ Powiat choszczeński w obiektywie”.

Celem konkursu jest wykonanie fotografii stanowiących znak rozpoznawczy Powiatu choszczeńskiego.Fotografie powinny prezentować najpiękniejsze miejsca Powiatu Choszczeńskiego z uwzględnieniem w szczególności walorów krajobrazowego, architektonicznego, czy historycznego.

Fotografie należy dostarczyć w terminie do 30 września 2013r. - szczegóły konkursu w regulaminie.

więcej »

Informacja

data 08-08-2013 • Aktualności

INFORMACJA  

  W związku z przypadkami licznych utonięć i nieszczęśliwych wypadków na terenie Polski apeluję o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi podczas spędzania wolnego czasu nad wodami, w szczególności w miejscach niestrzeżonych.

     Jednocześnie przypominam, że tereny nad jeziorami w miejscowościach Rajsko i Żeliszewo są niestrzeżone! Korzystanie z nich odbywa się na własną odpowiedzialność.

Recz, dnia 08.08.2013 r.

Burmistrz Recza

                                                                   Józef Romanowski

więcej »

Ogłoszenie

data 08-08-2013 • Aktualności

OGŁOSZENIE

Szanowni Mieszkańcy, uprzejmie przypominam, że zgodnie z art. 47b ust. 1 i 2 ustawy z dnia 17 marca 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (tj. Dz. U. z 2010 r. Nr 193, poz. 1287) obowiązkiem właściciela nieruchomości jest umieszczenie w widocznym miejscu na ścianie frontowej budynku tabliczki z numerem porządkowym w terminie 30 dni od dnia nadania tego numeru. Na tabliczce oprócz numeru zamieszcza się również nazwę ulicy, a w miejscowościach bez ulic – nazwę miejscowości.

Właściciel nieruchomości, który niedopełnia obowiązku umieszczenia w odpowiednim miejscu albo utrzymania w należytym stanie tabliczki z numerem porządkowym podlega karze grzywny do 250 zł.

Jednocześnie informuje, że z dniem 1 października br. Straż Miejska dokona kontroli spełnienia powyższego obowiązku.

Burmistrz Recza

Józef Romanowski

więcej »

Informacja dla niepełnosprawnych
BIP Ostrzeżenia eBOI elektroniczny samorząd Mapa gminy

data Kalendarz imprez

  Wrzesień 2023 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Galeria fotografii nasz kanał TV Zamówienia, przetargi, zapytania ofertowe Narodowy Spis Powszechny Noc Poetów Ukraina Czyste Powietrze
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia