• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
dataDziś jest: Środa 17 kwietnia 2024,
imieniny: Roberta i Patrycego

"Nie daj się wkręcić" - prewencyjne działania KRUS

data 17-02-2014 • Aktualności


Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego od ponad 20 lat prowadzi działania zwiększające bezpieczeństwo w środowisku pracy i życia rolników. Służą one eliminowaniu zagrożeń wypadkami w gospodarstwach rolnych, ograniczaniu ich liczby i skutków. Wśród wypadków zgłaszanych do KRUS połowa z nich to upadki, m.in. na śliskich, nieuprzątniętych nawierzchniach, ze schodów bez barierek zabezpieczających, z drabin, a także w wyniku używania przez poszkodowanych nieodpowiedniego obuwia. Z tego powodu w ostatnich latach wiele działań szkoleniowych i informacyjnych KRUS przeprowadzano pod hasłem: „Upadek to nie przypadek”.

więcej »

Nikolina Myślińska - laureatka Konkursów Polonistycznych

data 13-02-2014 • Aktualności

Gratulacje!!!

Nikolina Myślińska – uczennica klasy IIIc Gimnazjum im. Adolfa Długosza - uzyskała tytuł laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego (opiekun – mgr Aleksandra Gryczewska). Tym samym zwolniona jest z części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego, co jest równoznaczne z uzyskaniem z tej części egzaminu najwyższego wyniku. Laureaci konkursu otrzymują najwyższą ocenę końcową z danego przedmiotu i przyjmowani będą do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej niezależnie od ustalonych kryteriów rekrutacji.

więcej »

OTWARTY KONKURS OFERT

data 12-02-2014 • Aktualności

Zarządzenie nr 15/2014

Burmistrza Recza

z dnia 11 lutego 2014r.

w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu poprzez prowadzenie klubów sportowych na terenie gminy Recz w 2014 roku.

więcej »

XII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

data 07-02-2014 • Aktualności

  

Rozpoczęła się dwunasta edycja ogólnokrajowego konkursu na najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne w kraju. Jego celem jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Współorganizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy oraz inne instytucje, organizacje i instytuty naukowo-badawcze działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa gospodarstw rolnych. Na etapie regionalnym oraz wojewódzkim w województwie łódzkim współorganizatorem jest Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach. 

 

więcej »

Informacja dla niepełnosprawnych
BIP Ostrzeżenia eBOI elektroniczny samorząd Mapa gminy

data Kalendarz imprez

  Kwiecień 2024 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Galeria fotografii nasz kanał TV Zamówienia, przetargi, zapytania ofertowe Narodowy Spis Powszechny Noc Poetów Ukraina Czyste Powietrze
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia