• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
dataDziś jest: Piątek 24 maja 2024,
imieniny: Joanny i Zuzanny

« strona główna

data Wizyta uczniów w Urzędzie Miejskim

data 07-04-2014 • Aktualności

2 kwietnia br. Burmistrz Recza przyjął niecodziennych gości. Z wizytą do Urzędu Miejskiego w Reczu przyszły dzieci z  klasy I ze Szkoły Podstawowej w Reczu. Gospodarz Gminy zapoznał najmłodszych ze strukturą organizacyjną urzędu, a następnie udzielił odpowiedzi na kilka zadanych pytań. Sekretarz Miejski oprowadziła gości po poszczególnych biurach urzędu.

Dzieci odwiedziły biuro promocji, ochrony środowiska, Straży Miejskiej, a także Urząd Stanu Cywilnego oraz salę sesyjną, w której odbywają się posiedzenia Rady Miejskiej. Dla części z nich była to pierwsza wizyta w Urzędzie Miejskim, inne występowały już wcześniej w roli interesantów. Wszystkie dzieci mogły zapoznać się z pracą magistratu, a podczas godzinnego spotkania w sposób przystępny poznały główne rodzaje działalności urzędu. Lekcja odbyła się w sposób praktyczny i interaktywny, dzięki czemu wzbudziła duże zainteresowanie dzieci.

Dodatkową atrakcją i wielką niespodzianką dla dzieci była wizyta na Posterunku Policji, podczas której mogły nie tylko obejrzeć sprzęt policyjny, ale również zapoznać się z jego działaniem.

Podziękowania należą się nauczycielką ze Szkoły Podstawowej za inicjatywę,  z którą corocznie zgłaszają się do urzędu.

Dziękujemy również dzieciom i zapraszamy kolejne klasy.

Informacja dla niepełnosprawnych
BIP Ostrzeżenia eBOI elektroniczny samorząd Mapa gminy

data Kalendarz imprez

  Maj 2024 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Galeria fotografii nasz kanał TV Zamówienia, przetargi, zapytania ofertowe Narodowy Spis Powszechny Noc Poetów Ukraina Czyste Powietrze
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia